Flowers

9.6.15

V aktuálním čísle Cosmopolitanu najdete naprosto úžasný článek s názvem: „Lehkost v květech”. Vážně. Mě samotnou článek neskutečně okouzlit. Nejenže všechno to oblečení, které můžete v článku vidět, bych si do posledního kousku koupila sama, ale také celková atmosféra, která je vytvořená právě velkým množstvím kytek na modrém pozadí, působí skvěle. 
Nechala jsem se článkem inspirovat a snažila se vytvořit fotky v podobném duchu. Zaměřila jsem se převážně na oblečení a vlasy. Jak jsem postupovala a jaký byl výsledek? 

In the latest issue of Cosmopolitan I found an amazing article. There was something magical in it. Not only I would love to buy every single piece of fashion the model was wearing, but also the atmosphere of that photoshooting was increadible.
I got inspired and tried to create something similar to that. I created beach waves hair with an salt spray. I hope you like the result!

 1. vlasy
Jak si můžete všimnout, modelka má nepravidelné rozcuchané vlny, něco jako když se zrovna vracíte z pláže. Jak tohoto looku docílit? Já si vzala na pomoc sprej pro plážové vlny od Schwarzkopf. Na internetu najdete spoustu tutoriálů, jak si s pomocí kuchyňské soli můžete vytvořit svůj vlastní a neutratit tak ani korunu v drogérii. Sprej jsem rovnoměrně aplikovala do vlasů a následně prsty promačkala, čímž se vytvoří požadovaný rozcuch-vlny.2.outfit
Všechny fotky jsou v takovém bílém provedení, proto jsem se nechala inspirovat a zvolila bílý overal. Zamilovala jsem se snad do všech párů bot, které má modelka na sobě. Já sama jedny podobné vlastním. Kupovala jsem je asi tak před 2 lety v Mangu a neměla jsem je ani jednou na sobě. Letos to ale hodlám pořádně napravit. Líbí se mi snad čím dál tím víc.
Co říkáte na mé pojetí? Líbí se vám fotky? 

7 komentářů :

 1. Nádherné fotky, podařily se :) Moc ti to na nich sluší :)

  New in: May 2015

  OdpovědětVymazat
 2. Hi there my dear! I just want to ask if we can follow each other on GFC?

  Please leave a comment on our blog!

  http://kstylick.blogspot.com

  You can also follow us on Facebook and Instagram.

  https://www.facebook.com/Kstylick
  https://instagram.com/kstylick/

  we will follow you back! XOXO

  Korean Fashion

  OdpovědětVymazat
 3. Máš nádherné vlasy :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 4. Vyzeráš tak prirodzene a krásne, tie vlasy sú úžasné a biela ti neskutočne pristane!
  http://feelikeunicorn.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne topánočky a som očarená z prvej fotky! :)
  vladiesblog.blogspot.sk

  Vladies

  OdpovědětVymazat

Proudly designed by | mlekoshiPlayground |